Wellness a masáže na GHM

Rezervujte si soukromý wellness se saunou a vířivkou, objednejte si masáž či kosmetickou péči přímo v hotelu nebo si zamluvte wellness pobytový balíček.

Soukromý wellness s vířivkou a saunou

Užijte si soukromý wellnes pro 1-4 osoby s vířivkou a finskou saunou za 750 Kč / 90 minut.

Objednávejte na recepci (T: +420 412 514 380 nebo na info@gardenhotelmezna.cz)

Nabídka masáží

DUO
Zklidňující, očišťující a uvolňujíci terapie „pro dva“. Maximum regenerace v krátkém čase, která jistě nenaruší Váš program a při které naleznete znovu ztracenou sílu.

LEHKÉ NOHY
Péče nejen pro Vaše nohy.

DESTRESS
Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon. Pak je tato terapie přímo pro vás! Relaxace s omlazující procedurou je skvělým výběrem nejen pro ženy.

MOTÝLÍ DOTEKY
Dopřejte svým dětem zklidňující laskavý dotek, který jim přináší tolik důležitých informací v oblasti fyzické a psychické. Jemná bezpečná masáž pro Vaše děti, která nestimuluje, ale harmonizuje, naučí odpočívat a nabírat sílu.

BABYMOON
Terapie určená pro nastávající maminky. Zklidní, uvolní a navodí pocity harmonie a bezpečí, blahodárně působí proti bolesti zad a krční páteře.

BAMBOO MAGIC
Vyhledávaná zdraví podporující terapie. Použitím speciálně upravených bambusových tyčí a exclusivních hmatů ostraňuje napětí a bolesti svalů, kloubů, regeneruje a ozdravuje. Pro ženy je velmi účinná i proti celulitídě.

CHACRA STONE
Přirozená schopnost kamenů udržet teplotu činí toto ošetření nejen neuvěřitelně uvolňující, ale i ozdravující. Vychutnejte si jedinečný moment perfektní relaxace, klidu a harmonie.

HAVAJ – LOMI-LOMI
Exotická masáž za zvuků havajské hudby, která má příjemně energizující účinek, dodá tělu, pokožce, ale i duši vitalitu a novou energii.

CÍLENÁ
Technika zaměřená na konkrétní problémy…bolesti kloubů, zad a krční páteře apod.

NORD
Masáž určená především mužům, která má uvolňující, drenážní a regenerační účinky.

HOLISTICKÁ CANDLE
Antistresové pohlazení – navozuje hluboké uklidnění.

Kosmetika

Profesionální kosmetické ošetření dle typu pleti, exkluzivní kúry a nadstandardní kosmetická péče. Omlazující regenerační ošetření, které zpevní, projasní pleť a zjemní vrásky. Učiní Vaší pleť krásnou a vitální!

Masáže a kosmetiku objednávejte na recepci hotelu na T: +420 412 514 380 nebo na info@gardenhotelmezna.cz.

+420 733 436 824
Mezná 90, Hřensko